TRÉNINKY A DRUŽSTVA

Vše podstatné najdete tady. Některé děti přechází do družstva vyšší věkové kategorie, u každého družstva proto uvádíme i ročníky narození. Některé časy tréninků se změnily, vše najdete také ve výše uvedeném odkazu. V oficiálních soutěžích nám přibudou tři nová družstva: starší žáci, junioři a muži B. Nově máme trénink pro žákyňky (ročníky 2002 a mladší)! Bude jednou týdně s tím, že holky budou vedle toho 2x týdně trénovat v družstvu přípravky. Dívčí florbal ale hodláme ještě více rozvíjet.

PŘÍSPĚVKY

Jak už jsme avizovali na konci sezóny, dochází k mírnému zvýšení příspěvků na 2.200 Kč za rok. Důvod je jediný: každé dítě dostane po zaplacení příspěvků nové klubové triko. Trenéři budou mít na tréninku vždy několik velikostí, takže si bude každý moct vyzkoušet a vybrat velikost (máme i dětské velikosti). Příspěvky budou ve dvou splátkách. První (v září) činí 1200 Kč, druhá 1000 Kč. Výjimka platí pro družstvo juniorů, kde z několika důvodů (absence dotací na rok 2012, vyšší náklady na soutěž...) činí příspěvky 3.600 Kč (1. splátka 1.900 Kč, druhá splátka 1.700 Kč).

PŘIHLÁŠKY

V průběhu prvních tréninků nové sezóny trenéři začnou rozdávat dvě přihlášky: jedna od SVČ Méďa, další (nová) z našeho klubu. O tuto porci byrokracie vás žádáme, protože potřebujeme zaktualizovat vaše kontaktní údaje (telefony, emailové adresy). Především nám ale přihlášku upravili právníci z AK Beneš, specialisté na sportovní právo.

SCHŮZKA S RODIČI

Její předpokládaný termín je druhá polovina září, případně začátek října. To hlavní, což souvisí s přihláškami: schůzka s rodiči bude zároveň valnou hromadou klubu! Podrobnosti programu ještě upřesníme, jen ve stručnosti: budou se schvalovat nové stanovy klubu (profesionálnější, sestavené právníky), volit představitelé klubových orgánů. Nově bude ustavena kontrolní komise, ve které bychom chtěli mít i zástupce rodičů.

NÁBOR

V září rozjíždíme další kolo náborové kampaně (děti ale nabíráme po celý rok). Našimi členy se mohou stát děti ve věku 5-15 let, s tím, že primárně hledáme florbalistky a florbalisty ve věku 5-10 let. Pokud máte v okruhu svých příbuzných a známých dítko v tomto věku a líbí se vám naše práce, budeme rádi, když nás doporučíte. Veškeré informace k náboru jsou tady.

Na závěr ještě posílám krátkou fotogalerii z klubového soustředění v Odrách, kterého se zúčastnilo neuvěřitelných 44 dětí. Děkujeme za důvěru a pokud máte k nové sezóně jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit,

Tomáš Hradil

FBC Orca Krnov

šéftrenér, metodik

tel.: 608 750 103

www.orcakrnov.cz

facebook.com/FBC.Orca.Krnov