Pozvánka na ples florbalistů

Srdečně vás zveme na klubový ples, který se uskuteční 15. února v Kofola Music Clubu. O tento společenský večer je stále větší zájem. Naposledy chybělo jen devět vstupenek k tomu, abychom vyprodali celou kapacitu a pro další ročník již máme zarezervovány téměř všechny stoly ve velkém sále. Několik ještě držíme pro rodiče.

Každým rokem se snažíme náš ples posouvat a zkvalitňovat. Hlavním "tahákem" třetího ročníku bude živá hudba v podobě vystoupení rock'n'rollové formace JaRadRom. Další program budeme postupně zveřejňovat, už teď můžeme prozradit, že nebudou chybět drinky barmana Filip Rajnocha a chystáme také lepší catering - určitě si pochutnáte.

Pokud si chcete koupit vstupenky, doporučujeme neváhat. Cena činí 150 Kč a rezervovat je můžete u Štěpána Lhoťana (email: lhotan@orcakrnov.cz, tel.: 732 540 605). Rezervace platí jeden měsíc a do té doby je nutné vstupenky zaplatit. Vyzvednout si je můžete v naší florbalové prodejně v zámečkuPřijďte v sobotu fandit mužům

S odstupem několika týdnů po nervy drásajících pohárových zápasech vám naše mužské "áčko" bude servírovat další porci florbalu už tuto sobotu. Poprvé se totiž představí krnovským divákům v ligových duelech. Budou hned dva:

14:20 Orca vs. FBC ČPP Software Ostrava B

18:20 Orca vs. FBK Škorpioni Ostrava

Jak jsou na tom kluci před víkendem? Výsledkově výborně - vyhráli všech osm zápasů a vévodí tabulce MS ligy s osmibodovým náskokem před Vosami ze Staré vsi, ti však mají odehráno o dva zápasy méně a jsou tak našim hlavním pronásledovatelem. Kanadskému bodování vévodí Jaromír Filip s neuvěřitelným počtem 25 vstřelených branek. V průměru tak v každém utkání vstřelil hattrick V čele ligových nahrávačů je navrátilec do sestavy Jirka Planý, nejmenší průměr obdržených branek má Renda Frydrych.

Co nás ale trápí, jsou zranění. Ondra Miškov zatím není po operaci kolene úplně fit a bohužel se táhne i zranění třísla Štěpy Lhoťana. I proto nám obrovsky pomohlo hostování Jardy Hlaváčka. A pozor: není vyloučeno, že by tato krnovská florbalová ikona mohla nastoupit na tomto turnaji. Jestli chcete vědět, jak to nakonec dopadne, přijďte se podívat :-)

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit v osmifinále Poháru České pojišťovny. Bylo vás neuvěřitelných 275! Mrkněte na fotogalerii z utkání nebo na emotivní video o naší pohárové cestě.


Rekonstrukce hřišť pro děti

Dlouhá léta jsme bojovali za výstavbu moderní tělocvičny / sportovní haly v Krnově. To se podařilo, ale naše úsilí o lepší podmínky pro sportování dětí nekončí. Na Fóru zdravého města jsme přišli s iniciativou na modernizaci školních hřišť a sídlištních plácků. Z téměř dvou stovek problémů, které občané na fóru definovali, bylo toto téma zvoleno jako třetí nejvýznamnější. Je však nutné jej potvrdit anketou, aby se jím začalo vedení města zabývat. Pokud nám v tomto chcete pomoci, prosíme hlasujte, naše téma je páté v pořadí, vybrat můžete ještě jedno.

Na fotografii níže vidíte plácek na sídlišti Budovatelů - všimněte si, v jakém je stavu. Na tomto místě prožili velký kus života kluci z našeho A-týmu mužů. Bez něj by nikdy nebyli tak dobří.


Fotogalerie z domácích turnajů

Na závěr ještě připojujeme dvě fotogalerie z ligových turnajů našich žáků, které jsme hráli v domácí hale: mladší žáci, starší žáci.