KVĚTEN 

12.–14. 5. se uskuteční v Praze velký mezinárodní florbalový turnaj Prague Floorball Cup. O účasti konkrétních kategorií (týmů) na tomto turnaji rozhoduje její hlavní trenér. 


20.–21. 5. Orca Summer Cup 2023. Letní turnaj v trojkovém florbale, který proběhne na umělé ploše v prostorách zimního stadionu v Krnově. Vedle tradiční mužské a ženské kategorie bude letošní novinkou na Orca Cupu zastoupení kategorií Elévové (roč. 2012–2013) a Starší žáci (roč. 2008–2009). 


26.–28. 5. tradiční, každoroční trenérské soustředí, na kterém se stanovuje celoroční tréninkový plán, sportovní i mimo sportovní klubové akce a další strategie fungování klubu. 


26.–28. 5. Ostravské hry 2023. Florbalový turnaj v Ostravě. O účasti konkrétních kategorií (týmů) na tomto turnaji rozhoduje její hlavní trenér.

ČERVEN

1. 6. posun ročníků napříč všemi kategoriemi. Jak už bývá v našem klubu zvykem, tak nová sezóna pro nás začíná vždy s datem 1. června. S ním současně dochází k posouvání příslušných ročníků dětí do starších kategorií.  

2.–4. 6. Ostrava Cup 2023. Florbalový turnaj v Ostravě. O účasti konkrétních kategorií (týmů) na tomto turnaji rozhoduje její hlavní trenér.


11. 6. (neděle) Celoklubové ukončení sezóny - Šlépěj k Hájnickým rybníkům  

Zveme všechny naše hráče, jejich rodinné příslušníky a přátele našeho klubu na společný Orca výšlap k Hájnickým rybníkům, zakončený opékáním špekáčků!!! 
Sraz: 9:00 u DDM Méďa Krnov 
S sebou: něco na zub, pitný režim a dobrou náladu

Těšíme se na Vás!!!

 

22.–25. 6. florbalový turnaj Brno Hummel Open Game - Kids. O účasti konkrétních kategorií (týmů) na tomto turnaji rozhoduje její hlavní trenér.

ČERVENEC 

4.–8. 7. Prague games je největší mezinárodní florbalový turnaj pro mládež, pořádaný každoročně v červenci v Praze. O účasti konkrétních kategorií (týmů) na tomto turnaji rozhoduje její hlavní trenér.

10.–14. 7. (po - pá) Příměstský sportovní tábor I. Stejně jako v uplynulých letech, tak i letos pro vás chystáme dva turnusy (červenec/srpen) našich populárních “příměšťáků", které probíhají na hale ZŠJN a sousedních hřištích.

SRPEN

9.–13. 8. Czech Open. Největší florbalový turnaj na světě, kterého se pravidelně zúčastňují naši muži. Turnaj slouží k doladění formy před začátkem sezóny.

21.–25. 8. (po-pá) Příměstský sportovní tábor II - druhý turnus příměšťáku (viz výše).*změna programu vyhrazena