V zimě se do Krnova s velkou slávou vrátila tradice trojkových neligových turnajů a další už je za dveřmi. Ano, krnovské léto odstartuje florbalem. 20. a 21. června proběhne v hale na Janáčkově náměstí Orca Summer Cup 2015! Odolá švédská zeď u Gymnázia nájezdům florbalových kouzelníků? Uvidíme, protože právě soutěž v nájezdech pro vás připravujeme jako jednu z novinek ;-)   Tady jsou propozice turnaje: Pořadatel: FBC Orca Krnov Místo konání: Sportovní hala ZŠJN Krnov, Janáčkovo náměstí 17 Datum konání: 20. - 21. června 2015 Losování turnaje: 6. června 2015 Kategorie turnaje: muži (ročníky 1999 a starší), Shootout Master (gólman + hráč) Soupisky: soupisky musí být odevzdány před prvním utkáním a po dobu turnaje budou uzavřené; účastnit se mohou hráči ročníku narození 1999 a starší Startovné: 1200 Kč do 15. května, po 15. květnu 1400 Kč v kategorii "muži", 300 Kč do 15. května, po 15. květnu 400 Kč v kategorii Shootout Master Platby: bankovní účet 2300381959/2010 (Fio banka), nejpozději zaplatit do 8.června Rozhodčí: utkání budou řídit rozhodčí s platnou licencí ČFbU Dresy: každý tým je povinen mít stejnou barvu dresů či triček Ceny: týmy na prvních třech místech obdrží medaile, pohár a diplom, ostatní týmy obdrží diplom; ceny pro nejlepšího brankáře, nejproduktivnějšího a nejužitečnějšího hráče turnaje Hrací systém "muži": 4 skupiny po 5-ti týmech; následuje play off Hrací systém "Shootout Master": bude upřesněn dle přihlášených týmů, ždy dvě dvojice (brankář + hráč) proti sobě; hraje se na dva vítězné sety, každý hráč provede v jednom setu 3 nájezdy, pokud bude skóre po 3 nájezdech vyrovnané, pojede se náhlá smrt Počet hráčů: 3+1 Hrací čas: 2x10 minut hrubého času – poslední minuta čistý čas (může být upraveno dle počtu přihlášených týmů) Tresty: všechny tresty se krátí na polovinu, kromě trestů do konce utkání Hrací plocha: 2 hřiště (22 x 12 metrů) Občerstvení: bufet v prostorách haly Ubytování: je možnost zajistit ubytování; v případě zájmu se týmy mohou přihlásit pořadateli do 15. května 2015 Kapacita: 20 týmů v kategorii "muži", 12 týmů v kategorii "Shootout Master" Kauce: před prvním utkáním bude vybírána vratná kauce 500 Kč na tým, která nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy nebo pokud tým poškodí zařízení haly Přihlášky: vyplňte formulář http://bit.ly/orcasummer2015