Winter is coming. Týmy z Krnovska i vzdálenějších krajů mezi sebou po roce opět budou zápolit ve hře o trůn zimního krále krnovského florbalu!
Propozice Orca Winter Cupu 2015 Pořadatel: FBC Orca Krnov Místo konání: Sportovní hala ZŠJN Krnov, Janáčkovo náměstí 17 Datum konání: 27. - 28. prosince 2015 Losování turnaje: 19. prosince 2015 Soupisky: soupisky musí být odevzdány před prvním utkáním a po dobu turnaje budou uzavřené; účastnit se mohou hráči ročníku narození 2000 a starší Startovné: 1300 Kč do 25. listopadu 2015, poté 1500 Kč Rozhodčí: utkání budou řídit rozhodčí s platnou licencí ČFbU Dresy: každý tým je povinen mít stejnou barvu dresů či triček Ceny: týmy na prvních třech místech obdrží medaile, pohár a diplom, ostatní týmy obdrží diplom; ceny pro nejlepšího brankáře, nejlepšího střelce a nejlepšího hráče Hrací systém: bude upřesněn včas dle počtu přihlášených týmů (první den základní skupiny, druhý den play off) Počet hráčů: 3+1 Hrací čas: 2x10 minut hrubého času – poslední minuta čistý čas (může být upraveno dle počtu přihlášených týmů) Tresty: všechny tresty se krátí na polovinu, kromě trestů do konce utkání Hrací plocha: 2 hřiště (22 x 12 metrů) Občerstvení: bufet v prostorách haly Ubytování: je možnost zajistit ubytování; v případě zájmu se týmy mohou přihlásit pořadateli do 5. prosince 2015 Kapacita: 20 týmů Kauce: před prvním utkáním bude vybírána vratná kauce 500 Kč na tým, která nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy nebo pokud tým poškodí zařízení haly Přihlášky: v tomto formuláři Kontakt: Filip Fňukal, fnukal(zavinac)orcakrnov.cz, tel.: 608 665 745