Po dvou letech nucené pauzy proběhl v sobotu 18. února 2023 v prostorách krnovského Kofola Music Clubu dlouho očekávaný jubilejní 10. ročník plesu krnovských florbalistů. 

Ti, kteří dorazili do krnovské Kofoly se mohli těšit nejen z tradiční plesové zábavy, ale také z bohatého doprovodného kulturního programu. Na prvním místě to bylo vystoupení krnovských tanečních skupin Flash a Calipso Dance Krnov, na druhém místě šlo o hudební produkci, kterou zajistily nejen skupiny Wormsout a The Lucky Ones, ale také samotný Martin Hradečný, který svou hudbou provázel celým společenským večerem až do brzkých ranních hodin. Nechyběla samozřejmě ani tradiční tombola s hodnotnými dary a něco malého chutného k zakousnutí. 

Do sálu KMC si našla cestu více než dvoustovka účastníků z řad fanoušků, rodičů, sponzorů, současných i bývalých hráčů a trenérů. 

Velké poděkování na tomto místě patří všem sponzorům a především dlouholetému hlavnímu organizátorovi plesu florbalistů Jiřímu Matušinskému a jeho týmu dobrovolníků, bez kterých by tato úžasná společenská akce nikdy nemohla proběhnout.

Album fotografií Marka Bogáče naleznete na našich stránkách zde: Fotografie z Plesu florbalistů 2023