Blog

DŮLEŽITÉ: tréninky od ledna 2012 a další novinky

Vážení rodiče, milí sportovci, přinášíme zprávy z našeho klubového dění. Vše je seřazeno podle důležitosti, prosíme o důkladné přečtení především hned následujícího odstavce…

TRÉNINKY OD LEDNA

Jak už možná víte, podařilo se nám zajistit více tréninkových časů v Sokolovně (tělocvična u atletického stadionu). Každé družstvo nyní bude mít k dispozici tři tréninky týdně. Přesný rozpis naleznete zde. Je důležité si jej projít! K tomu několik vysvětlujících poznámek:

a) Konečně se nám podařilo mít samostatné (oddělené) tréninky pro přípravku a elévy. Na úterních a čtvrtečních tréninzích se tísnilo často přes 30 dětí, což bránilo systematičtější sportovní přípravě. To se teď konečně změní. Děti ve věku přípravky i nadále mohou hrát ligovou soutěž společně s elévy. Příští sezónu je přihlásíme do samostatné soutěže.

b) Pokud vaše dítko všechny tři tréninky nebude stíhat, nic se neděje, ale bylo by fajn, aby chodilo alespoň dvakrát (u nejmenších dětí z přípravky nemáme problém s trénováním jednou týdně).

KLUBOVÝ PLES

Srdečně si vás dovolujeme pozvat na ples klubu, který se uskuteční 4. února v prostorách Kofola Music Clubu. Vstupné jsme stanovili spíše symbolické (100 Kč), vstupenky si můžete koupit přímo u trenérů a doprovodný program posílám na letáčku.

Kromě skvělého společenského zážitku si někteří z účastníků odnesou i pořádně hodnotnou cenu – krnovský výrobce Prowork do tomboly věnoval jednu „dospělou“ a jednu dětskou ergonomickou židli v souhrnné hodnotě 23.000 Kč (tedy ještě více, než je uvedeno na letáčku).

Pro vás, kteří jste na facebooku, ještě doplňuji odkaz na událost.

ZÁPASOVÝ KALENDÁŘ

Na našich webových stránkách nyní v odkazu „zápasový kalendář“ naleznete rozpisy ligových turnajů všech našich družstev až do konce sezóny.

ELÉVOVÉ – FOTKY Z TURNAJE

Tady najdete obsáhlou fotogalerii z turnaje elévů v Bolaticích ze 3. prosince (není nutné mít účet na Facebooku). Pokud by měl někdo z rodičů zájem o některou z fotek v tiskové kvalitě, ozvěte se.

ORCA V TELEVIZI

Naši muži se stali nejlepším neextraligovým týmem v letošním poháru České Pojišťovny. V pondělí trenér Štěpán Lhoťan na slavnostním vyhlášení v Praze během finálového utkání převzal šek na 15.000 Kč.Tady se o nás mluví v přímém přenosu utkání – přesuňte se na čas 19:45 – a tady článek na velmi čteném a respektovaném serveru florbal.cz:

Pokud jste s čímkoliv v souvislosti s naším klubem nespokojeni, neváhejte se prosím na mě obrátit. Orca prochází poměrně živelným a rychlým rozvojem a zpětnou vazbu potřebujeme, abychom vychytávali všechny případné „mušky“.

Za celý realizační tým klubu přeji pohodové prožití vánočních svátků, pevné zdraví a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2012,

Tomáš Hradil
šéftrenér, metodik