Blog

Hlásíme změny v realizačním týmu

Na sklonku roku 2013 dochází v našem klubu k několika personálním změnám. Realizační tým Orky opouští Jiří Gajdoš, v řadě oblastí naopak posilujeme. Více v následujícím příspěvku…

S Jirkou jsme měli velké plány v oblasti sportovního marketingu, zrealizovat se bohužel podařilo jen část. Odchází na vlastní přání, dle svých slov zkrátka práci pro klub nezvládal. Je to škoda, filozofií, jak by měl moderní sportovní klub fungovat, jsme byli na stejné vlnové délce. Reálná spolupráce s ním byla vždy dost složitá, ale více se nemá cenu rozepisovat. Každý kdo Jirku zná, chápe, o čem jsou tyto řádky. Přestože má jeho konec dost trpkou příchuť, udělal pro klub mnoho dobrého. Stál za kompletní vizuální prezentací Orky od našeho „restartu“ v roce 2010. Je tvůrcem všech náborových letáčků, řady fotogalerií z života klubu a dalších materiálů. Má svůj podíl na tom, kde Orca dnes je. Za to si zaslouží poděkování.

Jedna z nejklíčovějších oblastí fungování klubu – sportovní marketing – ale nezůstala dlouho ladem. O fotografie z klubových akcí se od nového roku postará Mikuláš Peths, dlouholetý sekretář a zakladatel, který se tak vrací do klubu po čtyřleté pauze. Miki by se měl podílet také na tvorbě tištěných i elektronických grafických materiálů. Na těch pravděpodobně budou pracovat i naši kamarádi z firmy E-kom Promotion (bude záležet na Mikiho časových možnostech). Články pro klubový web vám bude servírovat Daniel Hrbolka, který se na poli sportovní žurnalistiky pohybuje jako ryba ve vodě. Videa nejrůznějšího typu zkusí vyrábět Dominik Fňukal. Prezentace Orky zkrátka bude jiná a my pevně věříme, že to bude posun vpřed!

Mikuláš Peths Filip Fňukal Daniel Hrbolka Dominik Fňukal

 

 

 

 

Další důležitou informací je intenzivnější zapojení Filipa Fňukala do chodu klubu. Bude mít na starosti pořádání ligových i neligových turnajů a zápasů. Uleví se tak trenérům, kteří se v naší domácí hale budou moci věnovat pouze sportovní stránce. Jeho úkolem bude vytvořit organizační tým, který by v budoucnu zvládal pořádání větších akcí. Chtěli bychom se vrátit k Orca cupům, rádi bychom v Krnově pořádali přátelská utkání reprezentačních výběrů… Filip bude mít na starost také řadu dalších menších úkolů organizačního charakteru, aby více uvolnil ruce přetíženému předsedovi klubu. Do konce sezóny budeme vše ladit, vychytávat, abychom po několika měsících mohli zřídit oficiální pozici sportovního manažera klubu.

Pokud jste se prokousali až na konec tohoto článku, přejeme vám pěkné Vánoce 🙂