Klubové akce

ŠLÉPEJ S ORCOU

25. září 2022

Poslední zářijová neděle patřila společnému výletu rodičů a hráčů tzv. Šlépěji s Orcou "Úvalno-Krnov, aneb vlakem tam a pěšky zpátky" (více informací o této akci se dočtete také na webu v sekci Články https://www.orcakrnov.cz/c/sle...

ORCA VEČÍREK

1. duben 2022

  všem našim členům, současným i bývalým hráčům, rodičům, fanouškům, přátelům a kamarádům, i sponzorům patřil na "Apríla" v Kofola music clubu v Krnově klubový Orca večírek. 

  SILVESTROVSKÉ BRUSLENÍ

  31. prosinec 2021

  Pro všechny členy našeho klubu jsme si na poslední den roku 2021 připravili další klubovou akci - Silvestrovské bruslení s Orcou. Prima klouzání, parádní hokejíček a k tomu teplý čaj na zahřátí - zábava jak má být.


  MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA S ORCOU

  5. prosinec 2021

  Během soutěžního utkání mužského áčka navštívila diváky, a především ty nejmenší na tribuně vzácná návštěva - Sv. Mikuláš s andělem a čertem. V pekle nakonec nikdo neskončil, ba naopak, děti byly odměněny za svou statečnost sladkými balíčky. 


  KOSATKY NA BAZÉN

  Každou třetí neděli v měsíci je pro všechny naše členy od 10 do 11 hod. vyhrazen bazén v krnovských městských lázních. 

                                                                         Pro děti, ale nejen pro ně jsou připraveny také různé vodní atrakce.

  DRAKIÁDA S ORCOU

  24. říjen 2021

  V říjnovou neděli jsme uspořádali pro děti i dospěláky na louce u krnovského Salvatoru podzimní drakiádu. Počasí nám nadmíru přálo, podmínky byly přímo ideální - sluníčko hřálo, větřík mírně pofukoval - a slibovaly tak skvělou zábavu. Pro všechny zúčastněné bylo navíc připraveno i menší pohoštění. 

  DEN OTCŮ S ORCOU

  20. červen 2021

  U příležitosti svátku Dne otců jsme si pro všechny krnováky připravili zábavnou stezku kosteleckým lesem, spojenou s plněným lehkých úkolů. Značená trasa byla zakončena v Kofola Music Clubu, kde bylo přichystáno posezení i s menším občerstvením.

  Nadcházející akce

  Plavání s Orcou

  Neděle 26. března 2023 od 10:00 do 11:00

  Každou třetí neděli v měsíci

  10:00 - 11:00

  Městské lázně Krnov

  Všechny členy našeho klubu srdečně zveme na společné nedělní dopolední plavání kosatek. 

  Vstup je zcela zdarma. 

  V kategoriích přípravka až mladší žáci je nutný doprovod alespoň jednoho z rodičů, popř. jiného rodinného příslušníka staršího 18 let, starší žáci, dorostenci a junioři mladší 18 let postačí souhlas rodičů. 

  Tak neváhejte, kosatky, a přijďte si zaplavat!