Klubové akce

SILVESTROVSKÉ BRUSLENÍ

31. prosinec 2021

Pro všechny členy našeho klubu jsme si na poslední den roku 2021 připravili další klubovou akci - Silvestrovské bruslení s Orcou. Prima klouzání, parádní hokejíček a k tomu teplý čaj na zahřátí - zábava jak má být.


MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA S ORCOU

5. prosinec 2021

Během soutěžního utkání mužského áčka navštívila diváky, a především ty nejmenší na tribuně vzácná návštěva - Sv. Mikuláš s andělem a čertem. V pekle nakonec nikdo neskončil, ba naopak, děti byly odměněny za svou statečnost sladkými balíčky. 


KOSATKY NA BAZÉN

Každou třetí neděli v měsíci je pro všechny naše členy od 10 do 11 hod. vyhrazen bazén v krnovských městských lázních. 

                                                                       Pro děti, ale nejen pro ně jsou připraveny také různé vodní atrakce.

DRAKIÁDA S ORCOU

24. říjen 2021

V říjnovou neděli jsme uspořádali pro děti i dospěláky na louce u krnovského Salvatoru podzimní drakiádu. Počasí nám nadmíru přálo, podmínky byly přímo ideální - sluníčko hřálo, větřík mírně pofukoval - a slibovaly tak skvělou zábavu. Pro všechny zúčastněné bylo navíc připraveno i menší pohoštění. 

DEN OTCŮ S ORCOU

20. červen 2021

U příležitosti svátku Dne otců jsme si pro všechny krnováky připravili zábavnou stezku kosteleckým lesem, spojenou s plněným lehkých úkolů. Značená trasa byla zakončena v Kofola Music Clubu, kde bylo přichystáno posezení i s menším občerstvením.

Nadcházející akce

Kosatky na bazén

Neděle 20. února 2022 od 10:00 do 11:00

V rámci klubové akce máme pro naše členy každou třetí neděli v měsíci, vždy od 10. do 11. hod., vyhrazený krnovský městský bazén. Proto neváhejte, vezměte celou rodinu a dorazte si v neděli opět zaplavat.