Blog

Letní klubové novinky – důležité!

Ahoj (b)Orci a (b)Orky 🙂 Doufáme, že už jste překonali únavu ze Slovak Open, máme pro Vás spoustu důležitých informací. Věnujte prosím tomuto příspěvku náležitou pozornost. Podrobnosti naleznete uvnitř článku.

DOTACE

Klub od města obdržel další dotace. Za letošní rok jsme získali již téměř 70 tis. Kč. Díky tomu jste všichni mohli využít slevy na jeden z nejlepších turnajů, kterých jsme se kdy zúčastnili 🙂

MANTINELY

A teď se všichni držte 🙂 Další peníze z dotací použijeme na nákup mantinelů do tělocvičny na „pajdáku“. Půjde o použité mantinely z Bílovce, dovezeny by měly být už na Jenik Open a po turnaji v tělocvičně zůstanou až na věky 🙂 Mantinely určitě výrazně zlepší naše tréninkové podmínky.

TRÉNINKY O PRÁZDNINÁCH

Tréninky mužů a dorostenců probíhají společně každý čtvrtek od 20:00 do 21:30 v tělocvičně na zemědělce. Vzhledem k průtahům s opravou elektroinstalace však začnou nejdříve příští týden 🙁 Dáme Vám vědět. Podle ankety to vypadá, že máte velký zájem o druhý trénink. Ten by byl předběžně v úterý. Opět platí – sledujte stránky, dozvíte se.

Tréninky juniorek a žen probíhají každé úterý od 15:30 do 16:30 v tělocvičně na Otické ulici v Opavě. Hráči z každého družstva mohou přijít na libovolný trénink jiného družstva. Pánové jsou vítáni na tréninku slečen … a naopak 🙂

Jen připomínáme, že prázdninové tréninky nejsou zahrnuty ve čtvrtletních příspěvcích a budou se platit navíc. Vybírat budeme na začátku září. Cena za jeden trénink činí 20 Kč.

PŘÍSPĚVKY, DLUŽNÍCI

Nejpozději 15. července musí být zaplaceny příspěvky za třetí čtvrtletí 2008. Hráčům a hráčkám, kteří budou po 15.7. dlužit příspěvky za více než jedno čtvrtletí, nebude umožněno účastnit se jakýchkoliv klubových akcí, včetně tréninků!!! A to jsme pořád ještě schovívaví. Opět doporučujeme prostudovat směrnici o placení přísěvků (je na stránkách), kde jsou ještě tvrdší tresty.

A ještě vzkaz řidičům na/ze soustředění v Bílovci: peníze (360 Kč, Milan a Míša 180 Kč) obdržíte na nejbližším tréninku.

TRÉNINKY MUŽŮ PRO SEZÓNU 2008/2009

V příští sezóně (od září) dojde ke zrušení pondělního tréninku v Albrechticích a jeho nahrazení druhým tréninkem na pajdáku (předběžně v úterý od 20:00 nebo 20:30). Díky mantinelům by to neměla být velká ztráta a navíc ušetříme za cestovné. To by mělo vést ke snížení příspěvků mužům (až o 50 kč/měsíc, ale počkejte si na výpočet na valné hromadě). Naším cílem je vměstnat do sezóny více soustředění (4-5) v Bílovci. Ty umožní přípravu množícím se vysokoškolákům, kteří všechny tréninky v Krnově nebudou stíhat (jaryn, ondra, peki, čoki, štěpik).

A ještě krátce ke Slovak Open: fotogalerku z akce už na stránkách najdete, článek se objeví během tohoto týdne. Mějte se,

Miki, Mauro, Drsoň