Blog

letní turnaj Krnov Summer Cup

Organizátoři Filip Vrchovský a Ondřej Miškov srdečně zvou na letní srpnový turnaj před nadcházející sezonou.

Letní boje se uskuteční opět stejně jako poslední Orca cupy v tělocvičně ZŠ na Dvořákově okruhu v Krnově ve dnech 4. a 5. srpna 2012.  Kapacita turnaje je vyhrazena na 15 družstev. Můžete se těšit na zajímavé ceny pro hráče, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí atd. Hlavní Novinkou pro tento turnaj je zapisování asistencí a pro první 3 týmy odměna v podobě prize money! 1. místo 2000,- 2. místo 1000,- 3. místo 500,-.

Základní informace o turnaji:
– hraje se systémem 3+1- tři hráči v poli, jeden gólman
– délka zápasu je 2 x 7,5 minut hrubého času (ve finále 2 x 10 minut)
– od čtvrtfinále (včetně) se posledních 30 vteřin zápasu měří na čistý čas
– každému týmu garantujeme odehrání minimálně 6 zápasů
– oficiální pravidla jsou přizpůsobena velikosti haly a délce zápasu
– první den se odehrají základní skupiny, druhý den play-off a zápasy o umístění
– týmy budou v základních skupinách rozděleny do dopoledního nebo odpoledního programu, aby se každému zmenšily pauzy mezi zápasy
– Turnaj není pojištěn. Každý hráč se účastní turnaje na vlastní riziko.

Herní systém:
– tři skupiny po pěti účastnících (skupina A startuje od 9:00, skupina B od 12:40, skupina C od 16:20)
– čtyři týmy z každé skupiny postupují do play-off (vítězové a nejlepší tým z druhých míst přímo do čtvrtfinále, ostatní budou nasazeni dle výsledků ze základních skupin do předkola – rozhodují kritéria v tomto pořadí: celkový počet dosažených bodů, rozdíl skóre, počet vstřelených branek, los)
– týmy, které vypadnou z předkola se utkají ve vyřazovacím minipavouku o 9.-12. místo, týmy vypadnuvší ze čtvrtfinále se pak utkají stejným systémem o 5.-8. místo
– nepostupující týmy ze základních skupin se utkají ve vzájemných zápasech v play-down

Losovací aktiv:
Losování turnaje se uskuteční ve čtvrtek 26. července 2012 od 19:30 na 1. Zš.

Startovné za jeden tým činí 1500 Kč. Bude rovněž vybírána vratná kauce, která činí 500 Kč. Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá.

Na sobotní večer pro bude připravena společná party. Na požádání je možno domluvit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Organizátoři si vyhrazují právo přednostního výběru pozvaných týmů na základě jejich předchozích výkonů z Orca cupů na hřišti i mimo ně. Všichni potenciální zájemci z minulých turnajů byli již osloveni i e-mailem.

Přihlášky směřujte na: filipvrchovsky@seznam.cz (bude Vám obratem potvrzeno její přijetí). Pro případné dotazy můžete rovněž využít telefon 774 687  744. Uzávěrka přihlášek je 20. července 2012.

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupisky a zaplacení startovného do 20. července 2012. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihlásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově nebo převodem na účet u ČSOB č. 222379175/0300. Do zprávy pro příjemce vepište SC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Filip Vrchovský a Ondřej Miškov