Blog

ORCA SPRING CUP 2008 – 24.- 25. května

Zdravíme všechny florbalové nadšence a srdečně zveme k účasti na dalšímu ročníku turnaje ORCA SPRING CUP. Chcete-li prožít nebývalý rozkvět florbalu v našem regionu na vlastní oči a nejlépe na vlastní holi, máte jedinečnou možnost 🙂

Myšlenka turnaje se nemění – přijít zahrát si může kdokoliv. Na minulých turnajích byli k vidění „profesionální“ i rekreační hráči, zkušení matadoři, děti, kluci i holky.

Zájem o účast je s každým turnajem větší, proto budou týmy rozděleny do skupin dle výkonnosti – ovšem s tím, že vyhrát celý turnaj může každý.

Základní informace o turnaji:

Startovné za jeden tým činí 700 Kč. Je to o trošku více než minule, ale o to kvalitnější služby vám budeme moci nabídnout – atraktivnější ceny (např. neputovní pohár), občerstvení, rozhodčí se zkušenostmi z oficiálních florbalových soutěží atd. Nebude chybět ani sobotní turnajová party. Pokud budete mít zájem o ubytování, dejte nám vědět, nemusíte mít strach, že bychom Vás nechali spát před halou.

Přihlášky a dotazy směřujte na: cup(zavinac)orcakrnov.cz nebo ICQ 256-100-594.
Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného alespoň týden předem – do 16.5.2007. Startovné můžete zaplatit buďto hotově, převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300 a nebo složenkou na adresu Mikuláš Peths, SPC U/75, 794 01 Krnov. Do zprávy pro příjemce vepište OSC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths, Tomáš Hradil, Hana Pethsová

Ukázky cen: