Blog

ORCA SPRING CUP 2009

Zdravíme všechny hladové po florbalu 🙂

Po úspěšném zimním turnaji se nezadržitelně blíží jeho větší jarní obdoba. Znovu je tu příležitost pro kluky i holky, malé i velké, místní i vzdálené, profesionály či amatéry.

Jarní turnaj se uskuteční ve dvou halách současně a jeho kapacita je 24 družstev. Opět se můžete těšit na ceny pro týmy i nejlepší individuality, kvalitní ligové rozhodčí, říznou dechovku podkreslující atmosféru, milovaný bufet či turnajovou party.

Oproti zimnímu turnaji jsme pro Vás znovu připravili několik vylepšení. Mezi jinými se to týká zejména cen pro hráče a vyššího počtu delegovaných ligových rozhodčích.

Vzhledem k velkému zájmu o poslední zimní turnaj dodržíme co bylo řečeno. Přednostní právo účasti tak mají týmy, které se zúčastnily OWC 2009 a nebo byly uvedeny mezi náhradníky. Všichni potenciální zájemci tak byli obesláni e-mailem. Protože těchto zájemců je už teď 24, ostatní týmy budou zařazeny mezi náhradníky a osloveny až v případě, že některý z původních vypadne.

Základní informace o turnaji:

Herní systém (při nižším počtu účastníků bude lehce upraven):

Losovací aktiv:

Zástupci všech družstev jsou zváni na losování turnaje, které se uskuteční ve čtvrtek 7. května 2009 od 18:00 v populárním Bistru u Halfarů (Penzion Eva) na Jiráskově ulici.

Startovné za jeden tým činí 1050 Kč. Jedná se o nárůst způsobený větším počtem delegovaných rozhodčích, pořízením většího množství cen a zkvalitněním služeb v zázemí turnaje. Na požádání opět rád předložíme kalkulaci nákladů turnaje.

Se startovným souvisí i jedna nepříliš populární věc, u větších turnajů však poměrně běžná. Po zkušenostech z minulosti jsme se rozhodli pro zavedení vratné kauce pro všechny týmy s výjimkou Orca družstev. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá. Jedná se pouze o preventivní opatření a věříme, že všichni si své kauce zase odvezete zpátky. Výše vratné kauce činí 500 Kč a bude vybírána při prezentaci.

Turnaj bude odehrán v tělocvičně SPgŠ na Jiráskově ulici a tělocvičně SŠAMP na Opavské ulici. Na Jiráskově ulici budou opět k dispozici mantinely, jednáme i o zapůjčení do tělocvičny na Opavské ulici. Vše záleží pouze na tom, zda Opavský klub bude v daném termínu pořádat 1. ligu veteránů.

Na sobotní večer je pro vás opět nachystána party pro utužení sportovních i mimosportovních vztahů.

Na požádání je možno znovu zajistit i ubytování, je však třeba dát vědět přesný počet do uzávěrky přihlášek.

Přihlášky a dotazy směřujte na: sekretar(zavinac)orcakrnov.cz, ICQ 135-885-467 nebo telefon 777 207 805. Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 30. 4. 2009. Startovné můžete zaplatit buďto hotově, převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300 a nebo složenkou na adresu Mikuláš Peths, SPC E/12, 794 01 Krnov. Do zprávy pro příjemce vepište OSC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths