Blog

ORCA SPRING CUP 2010

Do krnovského florbalového svátku zbývá pět týdnů. Všechny důležité informace najdete uvnitř článku.

Kapacita turnaje je 20 družstev a bude se stejně jako v loňském roce hrát ve dvou halách. Můžete se znovu těšit na ceny pro hráče, říznou cimbálovku z aparatury, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí a další skutečnosti neodmyslitelně patřící ke každému ORCA CUPu. Premiérově pro zájemce připravujeme sérii turnajových triček.

Těšíme se na hojnou účast mužů i žen, mladých i starších, pravičáků i levičáků, místních i vzdálených.

Základní informace o turnaji:

Herní systém:

Schéma vyřazovacích bojů si můžete prohlédnout zde.

Losovací aktiv:

Zástupci družstev jsou srdečně zváni na losování turnaje, které se uskuteční ve čtvrtek 13. května 2010 od 22:00 (po tréninku mužů) v tělocvičně SPgŠ na Jiráskově ulici.

Startovné za jeden tým činí 1200 Kč. Na požádání rád předložím kalkulaci nákladů turnaje.

Jak se již stalo tradicí, bude vybírána vratná kauce, která činí 500 Kč (pro týmy, které nejsou z našeho klubu). Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá.

Turnaj bude odehrán v tělocvičně SPgŠ na Jiráskově ulici a tělocvičně SŠAMP na Opavské ulici. V obou halách budou k dispozici regulérní mantinely.

Na sobotní večer pro vás znovu připravujeme společnou partyrestauraci Bowling na Albrechtické ulici.

Na požádání je možno zajistit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Organizátoři si vyhrazují právo přednostního výběru pozvaných týmů na základě jejich předchozích výkonů na hřišti i mimo ně. Všichni potenciální zájemci z minulých turnajů byli již osloveni i e-mailem.

Přihlášky směřujte na: sekretar(zavinac)orcakrnov.cz. Pro případné dotazy můžete rovněž využít ICQ 135-885-467 nebo telefon 777 207 805. Uzávěrka přihlášek je 2. května 2010.

Seznam přihlášených týmů:
JZD Drobjenas, Power Rangers, Guns n‘ Roses, Saigon, Infinity, Citrus Team, Bída a nouze, AF Karlovice, Lahvacz Team, Frajt Rider, Quittka IV Opava, Tlupa Rampy McKváka, FBC Arches, VV1210, Alfa Squadra Vlkoušů, FBK Montyns, Dizgrafix Hustopeklo Jeseník, Numel Team, The Boom, TJ Sokol Dolní Životice

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 9.5.2010. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově nebo převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300. Do zprávy pro příjemce vepište OSC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths