Blog

ORCA SPRING CUP 2011

Blíží se čas pro tradiční jarní krnovský boj 🙂 Všechny důležité informace najdete uvnitř článku.

Po dlouhé úvaze jsme se rozhodli pro jednu zásadní změnu oproti loňskému roku – turnaj bude pořádán v jedné hale a ne ve dvou. Vedou nás k tomu organizační důvody. Neradi bychom, aby došlo ke snížení kvality turnaje a jeho zázemí, proto jsme se k tomuto kroku rozhodli. Herní systém bude podobný jako v zimě, nicméně mírně vylepšený. Nevýhodou je dřívější start a konec sobotního dne (8:00 resp. 20:00). Přestože byl drobně snížen počet zápasů, garantovaný odehraný čas nepoklesl, naopak je mírně vyšší.

Kapacita turnaje je 15 družstev. Můžete se opět těšit na vše tradiční – řízný hip hop, špičkového hlasatele, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí a hvězdné hráče.

Základní informace o turnaji (aktualizováno):

Herní systém (aktualizováno):

Schéma vyřazovacích bojů si můžete prohlédnout zde.

Losovací aktiv:

Losování turnaje se uskuteční opět online ve čtvrtek 5. května 2011 od 20:00. Více informací se dozvíte přibližně dva týdny před začátkem turnaje.

Startovné za jeden tým činí 1200 Kč.

Od týmů bude vybírána tradiční vratná kauce, která činí 500 Kč (pro týmy, které nejsou z našeho klubu). Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá.

Turnaj bude odehrán v tělocvičně SPgŠ na Jiráskově ulici na certifikovaných mantinelech.

Na sobotní večer pro vás znovu připravujeme společnou party.

Na požádání je možno zajistit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Organizátoři si vyhrazují právo přednostního výběru pozvaných týmů na základě jejich předchozích výkonů na hřišti i mimo ně. Všichni potenciální zájemci z minulých turnajů byli již osloveni i e-mailem.

Přihlášky směřujte na: peths(zavinac)centrum.cz. Pro případné dotazy můžete rovněž využít telefon 777 207 805. Uzávěrka přihlášek je 24. dubna 2011.

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 29. dubna 2011. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově nebo převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300. Do zprávy pro příjemce vepište OSC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths