Blog

ORCA SPRING CUP 2012

Srdečně Vás zveme na tradiční turnaj uzavírající krnovskou florbalovou sezónu.

Jarní boje se budou opět odehrávat stejně jako v zimě v tělocvičně ZŠ na Dvořákově okruhu. Kapacita turnaje je znovu tradičních 15 družstev. Můžete se opět těšit na ceny pro hráče, říznou dechovku, zkušenou hlasatelku, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí a další skutečnosti neodmyslitelně patřící ke každému ORCA CUPu.

Na turnaj jsou znovu zváni malí i velcí, mladší i starší, borci i borky, pravičáci i levičáci, místní i ti z dalekých krajů.

Základní informace o turnaji:

Herní systém:

Schéma vyřazovacích bojů si můžete prohlédnout zde.

Losovací aktiv:

Losování turnaje se uskuteční opět online ve čtvrtek 10. května 2012 od 20:00. Více informací se dozvíte přibližně dva týdny před začátkem turnaje.

Startovné za jeden tým činí 1200 Kč.

Znovu bude rovněž vybírána vratná kauce, která činí 500 Kč. Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá.

Celý turnaj bude odehrán v tělocvičně ZŠ Dvořákův okruh (je zde pořádána i KFL) na regulérních mantinelech.

Na sobotní večer pro vás znovu připravujeme společnou party.

Na požádání je možno domluvit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Organizátoři si vyhrazují právo přednostního výběru pozvaných týmů na základě jejich předchozích výkonů na hřišti i mimo ně. Všichni potenciální zájemci z minulých turnajů byli již osloveni i e-mailem.

Přihlášky směřujte na: peths(zavinac)centrum.cz (bude Vám obratem potvrzeno její přietí). Pro případné dotazy můžete rovněž využít telefon 777 207 805. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2012.

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 6. května 2012. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově nebo převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300. Do zprávy pro příjemce vepište OSC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths