Blog

Orca Summer Cup 2015 – propozice

banner_100dpi

V zimě se do Krnova s velkou slávou vrátila tradice trojkových neligových turnajů a další už je za dveřmi. Ano, krnovské léto odstartuje florbalem. 20. a 21. června proběhne v hale na Janáčkově náměstí Orca Summer Cup 2015! Odolá švédská zeď u Gymnázia nájezdům florbalových kouzelníků? Uvidíme, protože právě soutěž v nájezdech pro vás připravujeme jako jednu z novinek 😉

Tady jsou propozice turnaje:

Pořadatel: FBC Orca Krnov
Místo konání: Sportovní hala ZŠJN Krnov, Janáčkovo náměstí 17
Datum konání: 20. – 21. června 2015
Losování turnaje: 6. června 2015
Kategorie turnaje: muži (ročníky 1999 a starší), Shootout Master (gólman + hráč)
Soupisky: soupisky musí být odevzdány před prvním utkáním a po dobu turnaje budou uzavřené; účastnit se mohou hráči ročníku narození 1999 a starší
Startovné: 1200 Kč do 15. května, po 15. květnu 1400 Kč v kategorii „muži“, 300 Kč do 15. května, po 15. květnu 400 Kč v kategorii Shootout Master
Platby: bankovní účet 2300381959/2010 (Fio banka), nejpozději zaplatit do 8.června
Rozhodčí: utkání budou řídit rozhodčí s platnou licencí ČFbU
Dresy: každý tým je povinen mít stejnou barvu dresů či triček
Ceny: týmy na prvních třech místech obdrží medaile, pohár a diplom, ostatní týmy obdrží diplom; ceny pro nejlepšího brankáře, nejproduktivnějšího a nejužitečnějšího hráče turnaje
Hrací systém „muži“: 4 skupiny po 5-ti týmech; následuje play off
Hrací systém „Shootout Master“: bude upřesněn dle přihlášených týmů, ždy dvě dvojice (brankář + hráč) proti sobě; hraje se na dva vítězné sety, každý hráč provede v jednom setu 3 nájezdy, pokud bude skóre po 3 nájezdech vyrovnané, pojede se náhlá smrt
Počet hráčů: 3+1
Hrací čas: 2×10 minut hrubého času – poslední minuta čistý čas (může být upraveno dle počtu přihlášených týmů)
Tresty: všechny tresty se krátí na polovinu, kromě trestů do konce utkání
Hrací plocha: 2 hřiště (22 x 12 metrů)
Občerstvení: bufet v prostorách haly
Ubytování: je možnost zajistit ubytování; v případě zájmu se týmy mohou přihlásit pořadateli do 15. května 2015
Kapacita: 20 týmů v kategorii „muži“, 12 týmů v kategorii „Shootout Master“
Kauce: před prvním utkáním bude vybírána vratná kauce 500 Kč na tým, která nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy nebo pokud tým poškodí zařízení haly