Blog

ORCA WINTER CUP 2009

Zdravím všechny nedočkavce. Je tu první várka podrobnějších informací k tradičnímu netradičnímu zimnímu turnaji našeho klubu 🙂

Jak už bylo avizováno zimní turnaj bude komornější, to je však jediná zásadnější změna oproti jarnímu vydání (které plánujeme opět monstróznější). Zůstávají tedy kvalitní ceny pro hráče, výborná dechovka z aparatury, možnost občerstvení v bufetu, ligoví rozhodčí a jiné oceňované lahůdky.

Opět rádi přivítáme malé i velké, mladší i starší, kluky i holky, pravičáky i levičáky, místní i vzdálené.

Základní informace o turnaji:

Startovné za jeden tým činí 770 Kč. Jedná se pouze o drobný nárůst způsobený absencí finanční injekce od sponzora. Dlouho jsem řešil, zda ustoupit ze standardů turnaje, nebo navýšit startovné. Rozhodl jsem se pro druhou variantu a věřím, že to pochopíte. Na požádání rád předložím kalkulaci nákladů turnaje.

Celý turnaj bude odehrán v tělocvičně SPgŠ na regulérních mantinelech a na sobotní večer je pro vás opět nachystána party pro utužení sportovních vztahů.
Na požádání je možno zajistit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Přihlášky a dotazy směřujte na: sekretar(zavinac)orcakrnov.cz nebo ICQ 135-885-467. Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 23.1.2009. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově, převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300 a nebo složenkou na adresu Mikuláš Peths, SPC E/12, 794 01 Krnov. Do zprávy pro příjemce vepište OWC + název vašeho týmu.

Seznam přihlášených týmů:

Název týmu Startovné Soupiska
1. JZD Drobjenas ANO ANO
2. Šum Svistu ANO ANO
3. Saigon ANO ANO
4. Power Rangers ANO ANO
5. Lahváč Team ANO ANO
6. Infinity ANO ANO
7. Orca Dorost ANO ANO
8. Gentleman Team ANO ANO
9. Tlupa Rampy McKváka ANO ANO
10. FBC Arogans ANO ANO
11. Chachaři ANO ANO
12. S.W.E.T ANO ANO
13. SKS 4-ever ANO ANO
14. The Boom ANO ANO
15. AF Karlovice ANO ANO

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths