Blog

ORCA WINTER CUP 2010

Mnozí už oprášili ve skříních dalekohledy, dívají se z oken a vyhlížejí tradiční zimní turnaj 🙂 Uvnitř článku naleznete veškeré důležité informace.

Kapacita turnaje je stejně jako v loňském roce 15 družstev. Zimní turnaj je tedy tradičně menší než jeho jarní alternativa. Můžete se ovšem opět těšit na ceny pro hráče, říznou cimbálovku z aparatury, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí a další skutečnosti neodmyslitelně patřící ke každému ORCA CUPu. Nově pro vás připravujeme exhibici nejlepších individualit v samostatných nájezdech.

Na turnaj jsou znovu zváni malí i velcí, mladší i starší, borci i kobry, pravičáci i levičáci, místní i ti z dalekých krajů.

Základní informace o turnaji:

Herní systém:

Schéma vyřazovacích bojů si můžete prohlédnout zde.

Losovací aktiv:

Zástupci družstev jsou srdečně zváni na losování turnaje, které se uskuteční v sobotu 16. ledna 2010 od 20:00 v populárním Bistru u Halfarů (Penzion Eva) na Jiráskově ulici.

Startovné za jeden tým činí 910 Kč. Na požádání rád předložím kalkulaci nákladů turnaje.

Stejně jako na jaře bude vybírána vratná kauce, která činí 500 Kč (pro týmy, které nejsou z našeho klubu). Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá. Bohužel se na jaře vyskytla spousta nepříjemností, které se dříve nestávaly a kauce tedy dále zůstává v platnosti. Přesto věříme, že tentokrát k žádným problémům nedojde a všichni si své kauce zase odvezete zpátky.

Celý turnaj bude odehrán v tělocvičně SPgŠ na Jiráskově ulici na regulérních mantinelech.

Na sobotní večer pro vás znovu připravujeme společnou party, tentokrát však na novém místě.

Na požádání je možno zajistit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Závěrem bohužel musím zmínit jednu nepříjemnost. Nachystat turnaj, tak aby se všem pokud možno co nejvíce líbil, stojí velké úsilí. V minulosti se bohužel některé individuality neprezentovaly v nejlepším světle a stín dopadl nejen na nás organizátory, ale i na náš sport jako takový. Proto je tento turnaj podmínečně posledním, ve kterém zajišťujeme pro všechny party a ubytování. Pokud se budou problémy opakovat, týmy se budou muset postarat na vlastní pěst.

Vzhledem k výše zmíněným skutečnostem si organizátoři vyhrazují právo přednostního výběru pozvaných týmů na základě jejich předchozích výkonů na hřišti i mimo ně. Všichni potenciální zájemci z minulých turnajů byli již osloveni i e-mailem.

Přihlášky směřujte na: sekretar(zavinac)orcakrnov.cz. Pro případné dotazy můžete rovněž využít ICQ 135-885-467 nebo telefon 777 207 805. Uzávěrka přihlášek je 28. prosince 2009.

Seznam přihlášených týmů:
JZD Drobjenas, Power Rangers, Florbalek.net Team, Saigon, Infinity, Gentlemen Team, Úvalno, AF Karlovice, JeliboQuittka III Opava, Chachaři, Tlupa Rampy McKváka, FBC Arogans, Dizgrafix Jeseník, Prajz Team, FBK Montyns
náhradníci: Hýňa Junior Tým, HNK Cibalia Vinkovici

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 8.1.2010. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově, převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300 a nebo složenkou na adresu Mikuláš Peths, SPC E/12, 794 01 Krnov. Do zprávy pro příjemce vepište OWC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths