Blog

ORCA WINTER CUP 2011

Uplynul rok a blíží se nezadržitelně další tradiční zimní setkání florbalových družstev v Krnově.

Jak se stalo zvykem, zimní zápolení se bude odehrávat pouze v jedné hale. Kapacita turnaje je už tradičních 15 družstev. Můžete se opět těšit na ceny pro hráče, říznou dechovku z aparatury, špičkového hlasatele, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí a další skutečnosti neodmyslitelně patřící ke každému ORCA CUPu. Nově připravujeme čistý čas v závěrečné minutě finálových vyřazovacích bojů.

Na turnaj jsou znovu zváni malí i velcí, mladší i starší, borci i kobry, pravičáci i levičáci, místní i ti z dalekých krajů.

Základní informace o turnaji:

Herní systém:

Schéma vyřazovacích bojů si můžete prohlédnout zde.

Losovací aktiv:

Čas a místo losovacího aktivu budou ještě upřesněny. Bude se konat cca dva týdny před samotným turnajem.

Startovné za jeden tým činí 1150 Kč. Navýšení částky je způsobeno organizačními změnami v zázemí turnaje a s tím spojenými vyššími náklady (stěhování mantinelů, cestovné rozhodčích apod.) Na požádání rád předložím kalkulaci nákladů turnaje.

Znovu bude rovněž vybírána vratná kauce, která činí 500 Kč. Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá. Opět věříme, že k žádným problémům nedojde a všichni si své kauce zase odvezete zpátky.

Celý turnaj bude odehrán v tělocvičně SPgŠ na Jiráskově ulici na regulérních mantinelech.

Na sobotní večer pro vás znovu připravujeme společnou party, opět na Bowlingu na Albrechtické ulici.

Na požádání je možno domluvit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Organizátoři si vyhrazují právo přednostního výběru pozvaných týmů na základě jejich předchozích výkonů na hřišti i mimo ně. Všichni potenciální zájemci z minulých turnajů byli již osloveni i e-mailem.

Přihlášky směřujte na: peths(zavinac)centrum.cz (bude Vám obratem potvrzeno její přietí). Pro případné dotazy můžete rovněž využít telefon 777 207 805. Uzávěrka přihlášek je 16. ledna 2011.

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 21.1.2011. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově nebo převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300. Do zprávy pro příjemce vepište OWC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths