Blog

ORCA WINTER CUP 2012

Jak bylo v týdnu slíbeno na nejmenované sociální síti, přinášíme Vám podrobnější informace o tradičním krnovském turnaji (v netradičním termínu).

Zimní zápolení se bude opět odehrávat pouze v jedné hale – tentokrát se však turnaj stěhuje do tělocvičny ZŠ na Dvořákově okruhu. Důvodem je vytíženost haly na Jiráskově ulici. Kapacita turnaje je už tradičních 15 družstev. Můžete se opět těšit na ceny pro hráče, říznou cimbálovku, špičkového hlasatele, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí a další skutečnosti neodmyslitelně patřící ke každému ORCA CUPu.

Na turnaj jsou znovu zváni malí i velcí, mladší i starší, borci i kobry, pravičáci i levičáci, místní i ti z dalekých krajů.

Základní informace o turnaji:

Herní systém:

Schéma vyřazovacích bojů si můžete prohlédnout zde.

Losovací aktiv:

Losování turnaje se uskuteční opět online ve čtvrtek 23. února 2012 od 20:00. Více informací se dozvíte přibližně dva týdny před začátkem turnaje.

Startovné za jeden tým činí 1200 Kč.

Znovu bude rovněž vybírána vratná kauce, která činí 500 Kč. Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá.

Celý turnaj bude odehrán v tělocvičně ZŠ Dvořákův okruh (je zde pořádána i KFL) na regulérních mantinelech.

Na sobotní večer pro vás znovu připravujeme společnou party.

Na požádání je možno domluvit i ubytování, je však třeba dát vědět do uzávěrky přihlášek.

Organizátoři si vyhrazují právo přednostního výběru pozvaných týmů na základě jejich předchozích výkonů na hřišti i mimo ně. Všichni potenciální zájemci z minulých turnajů byli již osloveni i e-mailem.

Přihlášky směřujte na: peths(zavinac)centrum.cz (bude Vám obratem potvrzeno její přietí). Pro případné dotazy můžete rovněž využít telefon 777 207 805. Uzávěrka přihlášek je 12. února 2012.

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupiskyzaplacení startovného do 17. února 2011. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově nebo převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300. Do zprávy pro příjemce vepište OWC + název vašeho týmu.

Těšíme se na Vás

Za organizační výbor: Mikuláš Peths