Winter is coming. Týmy z Krnovska i vzdálenějších krajů mezi sebou po roce opět budou zápolit ve hře o trůn zimního krále krnovského florbalu!

Pořadatel: FBC Orca Krnov
Místo konání: Sportovní hala ZŠJN Krnov, Janáčkovo náměstí 17
Datum konání: 27. – 28. prosince 2015
Losování turnaje: 19. prosince 2015
Soupisky: soupisky musí být odevzdány před prvním utkáním a po dobu turnaje budou uzavřené; účastnit se mohou hráči ročníku narození 2000 a starší
Startovné: 1300 Kč do 25. listopadu 2015, poté 1500 Kč
Rozhodčí: utkání budou řídit rozhodčí s platnou licencí ČFbU
Dresy: každý tým je povinen mít stejnou barvu dresů či triček
Ceny: týmy na prvních třech místech obdrží medaile, pohár a diplom, ostatní týmy obdrží diplom; ceny pro nejlepšího brankáře, nejlepšího střelce a nejlepšího hráče
Hrací systém: bude upřesněn včas dle počtu přihlášených týmů (první den základní skupiny, druhý den play off)
Počet hráčů: 3+1
Hrací čas: 2×10 minut hrubého času – poslední minuta čistý čas (může být upraveno dle počtu přihlášených týmů)
Tresty: všechny tresty se krátí na polovinu, kromě trestů do konce utkání
Hrací plocha: 2 hřiště (22 x 12 metrů)
Občerstvení: bufet v prostorách haly
Ubytování: je možnost zajistit ubytování; v případě zájmu se týmy mohou přihlásit pořadateli do 5. prosince 2015
Kapacita: 20 týmů
Kauce: před prvním utkáním bude vybírána vratná kauce 500 Kč na tým, která nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy nebo pokud tým poškodí zařízení haly
Přihlášky: v tomto formuláři
Kontakt: Filip Fňukal, fnukal(zavinac)orcakrnov.cz, tel.: 608 665 745