Blog

Ples florbalistů 2014 (uvnitř video)

logo plesuPřesně za měsíc vypukne v Kofola music clubu třetí ročník našeho klubového plesu. A nejlepší bude hned na úvod dát slovo hlavnímu organizátorovi celé akce Jiřímu Matušinskému:

„Ples florbalistů se s přibývajícími ročníky stává nezbytnou součástí nejen našeho klubu, ale celého kulturního dění v Krnově. V dnešní době není jednoduché navštívit tradiční ples, jehož podobu známe z dřívějších dob a jehož hlavní obsah by netvořilo stužkování maturantů. To je jedna z hlavních myšlenek – navázat na tradici a každým ročníkem zvedat jeho úroveň.“

Ples prvorepublikového střihu je pro nás inspirací, současné generace však vyžadují určitý „facelift“. Právě vyvážený poměr mezi tradicí a modernou určuje filozofii této akce. A když už jsme zmínili současné generace, náš ples je jejich pojítkem. Mezi návštěvníky najdete rodiče nejen malých, ale i dospělých florbalistů z kádru družstva mužů. A věřte, že to umí pořádně rozbalit 🙂

jaradromAle dost filozofování, pojďme se podívat, na co se letos můžete těšit. Tou největší novinkou je živá hudba. A ne ledajaká. K tanci vám bude hrát a zpívat rock’n’rollové trio JaRadRom. Jaromír Fulnek, Radek Kovalíček a Roman Fiřt jsou skvělí muzikanti a šoumeni, máte se na co těšit! Pro zajímavost: Radek ovládá nejen kontrabas. Je také jedním z „šéfů“ marketingové agentury E-kom Promotion. Ta patří mezi hlavní partnery plesu a právě díky ní si můžete poprvé v historii akce vychutnat živou hudbu. Zkrátka ale nepřijdete ani vy, kteří se těšíte na hudební set hitovek Martina Hradečného – i na ten dojde.

Posilujeme také v oblasti cateringu. Občerstvení bude zajišťovat mistr řecké a středomořské kuchyně, pan kuchař Nasik (na Opavské ulici vám už nějakou dobu servíruje nejlepší gyros na světě). V průběhu večera bude osobně přítomen, takže se můžete těšit nejen na porci dobrého jídla, ale také zábavy – i on je to totiž opravdový šoumen. Stejně jako loni, i letos pro vás bude připravovat drinky barman Filip Rajnoch.

1559508_10152113265884909_1854652356_o1472778_10152031963944909_1979656194_n1013245_10151919164644909_1867380094_n906590_591642260848495_43292037_o

 

 

 

 

Oficiální program startuje ve 20:00 vystoupením orientálních tanečnic Malaika. Moc nás těší, že i letos má v programu zastoupení Středisko volného času Méďa, pod kterým dámy působí. Pro velký úspěch v minulém ročníku i letos nebude chybět freestylové vystoupení kapitána našich starších žáků Honzy Šulavíka a barmanská show výše zmíněného Filipa Rajnocha.

Jedním z vrcholů večera bude tombola. Nákupem losů přispíváte na chod družstva mužů (kluci díky vám letos vedle pravidelných příspěvků neplatí dopravu na ligová utkání) a na oplátku můžete vyhrát některou z hodnotných cen. Můžete se opět těšit na tolik žádaný med od pana Lhoťana, ale hlavní cena se nemění. S potěšením oznamujeme, že si jeden z vás odnese zdravotní ergonomickou židli Therapia. Děkujeme za to společnosti Prowork!

vstupenkyPokud ještě nemáte vstupenky, neváhejte kontaktovat Štěpána Lhoťana  (email: lhotan@orcakrnov.cz, tel.: 732 540 605). Velký sál už je vyprodán a možná máte obavy, že v malém sále (restauraci) budete tak trochu mimo hlavní dění. Ujišťujeme vás, že to tak nebude. Po první půlhodince, kdy se rozjede oficiální program, už většinou účastníci plesu různě „pendlují“ a většina nemá pevné místo. Loni i předloni se našla řada lidí, kteří trávili v restauraci velkou část akce, protože tam nehraje muzika a mohou si povídat ve větším klidu. Přesto: vstupenky v malém sále (restauraci) nabízíme za akční cenu 100 Kč – platí pouze v předprodeji!

pozvánka

AKTUALIZACE: mrkněte na videopozvánku k této akci. Přípravy na ples mohou přinést řadu zapeklitých situací a na jednu vás teď chceme upozornit: nezapomeňte si koupit vstupenky 🙂 Hlavních rolí se zhostili Petra Hradilová a Martin Velička, o kameru a střih se postaral Dominik Fňukal, režíroval Jiří Matušinský, produkoval Dan Hrbolka a scénář byl kolektivním dílem 🙂