Elévové

říjen 2021

S.K. P.E.M.A. OPAVA
Sobota 16. říjen 2021, 9:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC ORCA KRNOV
6:18
S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 16. říjen 2021, 10:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
9:14
FBC ORCA KRNOV
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 16. říjen 2021, 11:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
16:22
FBC ORCA KRNOV
1. FBK Sršni Rožnov p/R
Sobota 16. říjen 2021, 12:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC ORCA KRNOV
20:4
1. FBK Sršni Rožnov p/R
1.FK Ostrava JIH
Sobota 30. říjen 2021, 9:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
FBC ORCA KRNOV
9:1
1.FK Ostrava JIH
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 30. říjen 2021, 10:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:7
FBC ORCA KRNOV
TJ Slovan Havířov
Sobota 30. říjen 2021, 11:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
TJ Slovan Havířov
8:13
FBC ORCA KRNOV
Z.F.K. Petrovice
Sobota 30. říjen 2021, 12:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
FBC ORCA KRNOV
1:2
Z.F.K. Petrovice

listopad 2021

FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
Sobota 13. listopad 2021, 10:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
FBC ORCA KRNOV
24:5
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
1.MVIL Ostrava
Sobota 13. listopad 2021, 11:20, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
1.MVIL Ostrava
3:11
FBC ORCA KRNOV
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
Sobota 13. listopad 2021, 12:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
FBC ORCA KRNOV
31:7
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
1.FK Ostrava JIH
Sobota 13. listopad 2021, 13:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
FBC ORCA KRNOV
13.11.
1.FK Ostrava JIH
1.MVIL Ostrava
Sobota 13. listopad 2021, 13:20, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
1.MVIL Ostrava
1:13
FBC ORCA KRNOV

prosinec 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Neděle 12. prosinec 2021, 10:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
12.12.
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
1. SC BOHUMÍN 98
Neděle 12. prosinec 2021, 11:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
1. SC BOHUMÍN 98
12.12.
FBC ORCA KRNOV
FBC TIGERS PORUBA
Neděle 12. prosinec 2021, 12:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
FBC TIGERS PORUBA
12.12.
FBC ORCA KRNOV
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Neděle 12. prosinec 2021, 13:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
12.12.
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

leden 2022

1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Neděle 23. leden 2022, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 24. kolo
FBC ORCA KRNOV
23.1.
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
FBC ZABI Český Těšín
Neděle 23. leden 2022, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 24. kolo
FBC ORCA KRNOV
23.1.
FBC ZABI Český Těšín
1.FK Ostrava JIH
Neděle 23. leden 2022, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 24. kolo
1.FK Ostrava JIH
23.1.
FBC ORCA KRNOV
FBC Spartak Bílovec
Neděle 23. leden 2022, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 24. kolo
FBC Spartak Bílovec
23.1.
FBC ORCA KRNOV

únor 2022

1. SFK Havířov
Neděle 6. únor 2022, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
FBC ORCA KRNOV
6.2.
1. SFK Havířov
1. FBK Sršni Rožnov p/R
Neděle 6. únor 2022, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
1. FBK Sršni Rožnov p/R
6.2.
FBC ORCA KRNOV
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
Neděle 6. únor 2022, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
6.2.
FBC ORCA KRNOV
PASKOV SAURIANS
Neděle 6. únor 2022, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
FBC ORCA KRNOV
6.2.
PASKOV SAURIANS

březen 2022

FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
Neděle 6. březen 2022, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC ORCA KRNOV
6.3.
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
FBC Spartak Bílovec
Neděle 6. březen 2022, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC Spartak Bílovec
6.3.
FBC ORCA KRNOV
FBC TIGERS PORUBA
Neděle 6. březen 2022, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC TIGERS PORUBA
6.3.
FBC ORCA KRNOV
FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 6. březen 2022, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC ORCA KRNOV
6.3.
FBC Vikings Kopřivnice
FBC Intevo Třinec
Neděle 20. březen 2022, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
FBC ORCA KRNOV
20.3.
FBC Intevo Třinec
FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 20. březen 2022, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
20.3.
FBC ORCA KRNOV
1. SFK Havířov
Neděle 20. březen 2022, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
1. SFK Havířov
20.3.
FBC ORCA KRNOV
SK Domaslavice
Neděle 20. březen 2022, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
FBC ORCA KRNOV
20.3.
SK Domaslavice

duben 2022

1.FK Ostrava JIH
Sobota 2. duben 2022, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FBC ORCA KRNOV
2.4.
1.FK Ostrava JIH
FbK Horní Suchá
Sobota 2. duben 2022, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FbK Horní Suchá
2.4.
FBC ORCA KRNOV
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
Sobota 2. duben 2022, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FBC ORCA KRNOV
2.4.
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
FBC Letka Toman Finance BIZONI
Sobota 2. duben 2022, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FBC Letka Toman Finance BIZONI
2.4.
FBC ORCA KRNOV
1.MVIL Ostrava
Sobota 23. duben 2022, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
FBC ORCA KRNOV
23.4.
1.MVIL Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Sobota 23. duben 2022, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
23.4.
FBC ORCA KRNOV
1. FBK Sršni Rožnov p/R
Sobota 23. duben 2022, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
1. FBK Sršni Rožnov p/R
23.4.
FBC ORCA KRNOV
FbK Horní Suchá
Sobota 23. duben 2022, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
FBC ORCA KRNOV
23.4.
FbK Horní Suchá