FBC Orca Krnov
Členská sekce
Orca Cup
Ke stažení
Elévové
Klub
Kontakty
Kontaktní údaje klubu
Klubové orgány
Členské příspěvky
Muži
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Týmy
Ženy
(2006 a starší)
Junioři
(2005-2006)
Dorostenci
(2007-2008)
Starší žáci
(2009-2010)
Starší žáci - Bruntál
(2009-2010)
Mladší žáci
(2011-2012)
Mladší žáci - Bruntál
(2011 a mladší)
Mladší žákyně a elévky
(2011-2016)
Elévové
(2013-2014)
Elévové a přípravka - Bruntál
(2013 a mladší)
Přípravka
(2015 a mladší)
Tréninky
Nábor
Příměstský tábor
Články
E-shop
Klubové akce
Členská sekce
Orca Cup
Ke stažení
Facebook
Instagram
YouTube
Zonerama
Klub
Kontakty
Kontaktní údaje klubu
Klubové orgány
Členské příspěvky
Muži
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Týmy
Ženy
(2006 a starší)
Junioři
(2005-2006)
Dorostenci
(2007-2008)
Starší žáci
(2009-2010)
Starší žáci - Bruntál
(2009-2010)
Mladší žáci
(2011-2012)
Mladší žáci - Bruntál
(2011 a mladší)
Mladší žákyně a elévky
(2011-2016)
Elévové
(2013-2014)
Elévové a přípravka - Bruntál
(2013 a mladší)
Přípravka
(2015 a mladší)
Tréninky
Nábor
Příměstský tábor
Články
E-shop
Klubové akce
Elévové
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Elévové 2021/2022
říjen 2021
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Sobota 16. října 2021, 9:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC ORCA KRNOV
6
:
18
S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 16. října 2021, 10:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
9
:
14
FBC ORCA KRNOV
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 16. října 2021, 11:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
16
:
22
FBC ORCA KRNOV
1. FBK Sršni Rožnov p/R
Sobota 16. října 2021, 12:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 4. kolo
FBC ORCA KRNOV
20
:
4
1. FBK Sršni Rožnov p/R
1.FK Ostrava JIH
Sobota 30. října 2021, 9:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
FBC ORCA KRNOV
9
:
1
1.FK Ostrava JIH
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 30. října 2021, 10:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5
:
7
FBC ORCA KRNOV
TJ Slovan Havířov
Sobota 30. října 2021, 11:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
TJ Slovan Havířov
8
:
13
FBC ORCA KRNOV
Z.F.K. Petrovice
Sobota 30. října 2021, 12:00, MSH Havířov
MS LIGA ELÉVŮ, 6. kolo
FBC ORCA KRNOV
1
:
2
Z.F.K. Petrovice
listopad 2021
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
Sobota 13. listopadu 2021, 10:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
FBC ORCA KRNOV
24
:
5
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
1.MVIL Ostrava
Sobota 13. listopadu 2021, 11:20, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
1.MVIL Ostrava
3
:
11
FBC ORCA KRNOV
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
Sobota 13. listopadu 2021, 12:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
FBC ORCA KRNOV
31
:
7
FBC Letka Toman Finance PANTEŘI
1.MVIL Ostrava
Sobota 13. listopadu 2021, 13:20, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 12. kolo
1.MVIL Ostrava
1
:
13
FBC ORCA KRNOV
prosinec 2021
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Neděle 12. prosince 2021, 10:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
11
:
13
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
1. SC BOHUMÍN 98
Neděle 12. prosince 2021, 11:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
1. SC BOHUMÍN 98
7
:
11
FBC ORCA KRNOV
FBC TIGERS PORUBA
Neděle 12. prosince 2021, 12:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
FBC TIGERS PORUBA
12
:
10
FBC ORCA KRNOV
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Neděle 12. prosince 2021, 13:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
11
:
16
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
leden 2022
FBC Spartak Bílovec
Neděle 23. ledna 2022, 9:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 24. kolo
FBC Spartak Bílovec
2
:
25
FBC ORCA KRNOV
1. SFK Havířov
Neděle 23. ledna 2022, 12:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 24. kolo
FBC ORCA KRNOV
6
:
11
1. SFK Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Neděle 23. ledna 2022, 13:30, SH ZŠ Krnov
MS LIGA ELÉVŮ, 24. kolo
FBC ORCA KRNOV
11
:
16
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
únor 2022
1. FBK Sršni Rožnov p/R
Neděle 6. února 2022, 9:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
1. FBK Sršni Rožnov p/R
2
:
12
FBC ORCA KRNOV
PASKOV SAURIANS
Neděle 6. února 2022, 9:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
FBC ORCA KRNOV
0
:
0
PASKOV SAURIANS
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
Neděle 6. února 2022, 10:10, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
6
:
11
FBC ORCA KRNOV
1. SFK Havířov
Neděle 6. února 2022, 10:50, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
MS LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
FBC ORCA KRNOV
13
:
11
1. SFK Havířov
březen 2022
FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 6. března 2022, 10:00, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC ORCA KRNOV
9
:
12
FBC Vikings Kopřivnice
FBC TIGERS PORUBA
Neděle 6. března 2022, 11:00, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC TIGERS PORUBA
12
:
16
FBC ORCA KRNOV
FBC Spartak Bílovec
Neděle 6. března 2022, 12:00, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC Spartak Bílovec
5
:
30
FBC ORCA KRNOV
1. SFK Havířov
Neděle 6. března 2022, 13:00, SH ZŠ Komenského Bílovec
MS LIGA ELÉVŮ, 35. kolo
FBC ORCA KRNOV
18
:
25
1. SFK Havířov
SK Domaslavice
Neděle 20. března 2022, 9:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
FBC ORCA KRNOV
15
:
8
SK Domaslavice
1. SFK Havířov
Neděle 20. března 2022, 10:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
1. SFK Havířov
22
:
8
FBC ORCA KRNOV
FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 20. března 2022, 11:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
9
:
14
FBC ORCA KRNOV
FBC Intevo Třinec
Neděle 20. března 2022, 12:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
MS LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
FBC ORCA KRNOV
11
:
17
FBC Intevo Třinec
duben 2022
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
Sobota 2. dubna 2022, 9:00, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FBC ORCA KRNOV
4
:
12
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
FBC Letka Toman Finance BIZONI
Sobota 2. dubna 2022, 10:00, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FBC Letka Toman Finance BIZONI
13
:
10
FBC ORCA KRNOV
FbK Horní Suchá
Sobota 2. dubna 2022, 11:00, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FbK Horní Suchá
11
:
7
FBC ORCA KRNOV
1.FK Ostrava JIH
Sobota 2. dubna 2022, 12:00, SH Horní Suchá
MS LIGA ELÉVŮ, 41. kolo
FBC ORCA KRNOV
21
:
13
1.FK Ostrava JIH
FbK Horní Suchá
Sobota 23. dubna 2022, 9:00, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
FBC ORCA KRNOV
9
:
20
FbK Horní Suchá
1. FBK Sršni Rožnov p/R
Sobota 23. dubna 2022, 10:00, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
1. FBK Sršni Rožnov p/R
4
:
17
FBC ORCA KRNOV
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Sobota 23. dubna 2022, 11:00, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
11
:
8
FBC ORCA KRNOV
1.MVIL Ostrava
Sobota 23. dubna 2022, 12:00, SC Dubina Ostrava
MS LIGA ELÉVŮ, 45. kolo
FBC ORCA KRNOV
34
:
2
1.MVIL Ostrava