FBC Orca Krnov
Členská sekce
Orca Cup
Ke stažení
Přípravka
Klub
Kontakty
Kontaktní údaje klubu
Klubové orgány
Členské příspěvky
Muži
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Týmy
Ženy
(2006 a starší)
Junioři
(2005-2006)
Dorostenci
(2007-2008)
Starší žáci
(2009-2010)
Starší žáci - Bruntál
(2009-2010)
Mladší žáci
(2011-2012)
Mladší žáci - Bruntál
(2011 a mladší)
Mladší žákyně a elévky
(2011-2016)
Elévové
(2013-2014)
Elévové a přípravka - Bruntál
(2013 a mladší)
Přípravka
(2015 a mladší)
Tréninky
Nábor
Příměstský tábor
Články
E-shop
Klubové akce
Členská sekce
Orca Cup
Ke stažení
Facebook
Instagram
YouTube
Zonerama
Klub
Kontakty
Kontaktní údaje klubu
Klubové orgány
Členské příspěvky
Muži
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Týmy
Ženy
(2006 a starší)
Junioři
(2005-2006)
Dorostenci
(2007-2008)
Starší žáci
(2009-2010)
Starší žáci - Bruntál
(2009-2010)
Mladší žáci
(2011-2012)
Mladší žáci - Bruntál
(2011 a mladší)
Mladší žákyně a elévky
(2011-2016)
Elévové
(2013-2014)
Elévové a přípravka - Bruntál
(2013 a mladší)
Přípravka
(2015 a mladší)
Tréninky
Nábor
Příměstský tábor
Články
E-shop
Klubové akce
Přípravka
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Přípravka 2021/2022
říjen 2021
1. FBC Karviná
Sobota 23. října 2021, 9:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
FBC ORCA KRNOV
2
:
8
1. FBC Karviná
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 23. října 2021, 10:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
9
:
1
FBC ORCA KRNOV
Z.F.K. Petrovice
Sobota 23. října 2021, 11:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
Z.F.K. Petrovice
6
:
0
FBC ORCA KRNOV
FBC Letka Toman Finance ORLÍCI
Sobota 23. října 2021, 12:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
FBC ORCA KRNOV
2
:
7
FBC Letka Toman Finance ORLÍCI
listopad 2021
Torpedo Havířov
Neděle 7. listopadu 2021, 10:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 4. kolo
Torpedo Havířov
3
:
5
FBC ORCA KRNOV
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
Neděle 7. listopadu 2021, 11:30, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 4. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
26
:
0
FBC ORCA KRNOV
Z.F.K. Petrovice
Neděle 7. listopadu 2021, 13:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 4. kolo
FBC ORCA KRNOV
0
:
7
Z.F.K. Petrovice
1. FBC Karviná
Neděle 7. listopadu 2021, 14:30, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 4. kolo
FBC ORCA KRNOV
2
:
7
1. FBC Karviná
FBC TIGERS PORUBA
Sobota 20. listopadu 2021, 8:30, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 9. kolo
FBC TIGERS PORUBA
4
:
1
FBC ORCA KRNOV
1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
Sobota 20. listopadu 2021, 9:45, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 9. kolo
FBC ORCA KRNOV
0
:
11
1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 20. listopadu 2021, 11:00, ČPP Aréna Ostrava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 9. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
6
:
2
FBC ORCA KRNOV
prosinec 2021
FBC Wafarex Český Těšín
Sobota 4. prosince 2021, 9:00, SH Stonava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 11. kolo
FBC ORCA KRNOV
12
:
2
FBC Wafarex Český Těšín
1. SC BOHUMÍN 98
Sobota 4. prosince 2021, 10:00, SH Stonava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 11. kolo
1. SC BOHUMÍN 98
3
:
1
FBC ORCA KRNOV
1. FBC Karviná
Sobota 4. prosince 2021, 11:00, SH Stonava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 11. kolo
1. FBC Karviná
6
:
4
FBC ORCA KRNOV
1. FBC Karviná
Sobota 4. prosince 2021, 12:00, SH Stonava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 11. kolo
FBC ORCA KRNOV
4
:
13
1. FBC Karviná
Torpedo Havířov
Sobota 18. prosince 2021, 10:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 13. kolo
FBC ORCA KRNOV
2
:
2
Torpedo Havířov
FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 18. prosince 2021, 11:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 13. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
10
:
2
FBC ORCA KRNOV
Z.F.K. Petrovice
Sobota 18. prosince 2021, 12:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 13. kolo
Z.F.K. Petrovice
4
:
0
FBC ORCA KRNOV
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 18. prosince 2021, 13:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 13. kolo
FBC ORCA KRNOV
2
:
5
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
leden 2022
FBC TIGERS PORUBA
Neděle 9. ledna 2022, 9:00, SH Bospor Bohumín
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 16. kolo
FBC ORCA KRNOV
1
:
2
FBC TIGERS PORUBA
Torpedo Havířov
Neděle 9. ledna 2022, 10:00, SH Bospor Bohumín
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 16. kolo
Torpedo Havířov
3
:
1
FBC ORCA KRNOV
1. SC BOHUMÍN 98
Neděle 9. ledna 2022, 11:00, SH Bospor Bohumín
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 16. kolo
1. SC BOHUMÍN 98
2
:
0
FBC ORCA KRNOV
FBC Letka Toman Finance ORLÍCI
Neděle 9. ledna 2022, 12:00, SH Bospor Bohumín
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 16. kolo
FBC ORCA KRNOV
1
:
8
FBC Letka Toman Finance ORLÍCI
únor 2022
FbK Horní Suchá
Neděle 13. února 2022, 10:00, SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
3
:
6
FbK Horní Suchá
TJ Slovan Havířov - Modří
Neděle 13. února 2022, 11:00, SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 20. kolo
TJ Slovan Havířov - Modří
7
:
1
FBC ORCA KRNOV
FBC Letka Toman Finance ORLÍCI
Neděle 13. února 2022, 12:00, SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 20. kolo
FBC Letka Toman Finance ORLÍCI
9
:
2
FBC ORCA KRNOV
Z.F.K. Petrovice
Neděle 13. února 2022, 13:00, SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
2
:
1
Z.F.K. Petrovice
březen 2022
Z.F.K. Petrovice
Sobota 26. března 2022, 10:00, SH TJ Ostrava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 25. kolo
FBC ORCA KRNOV
2
:
3
Z.F.K. Petrovice
1. SFK Havířov
Sobota 26. března 2022, 11:00, SH TJ Ostrava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 25. kolo
1. SFK Havířov
1
:
5
FBC ORCA KRNOV
FBC TIGERS PORUBA
Sobota 26. března 2022, 12:00, SH TJ Ostrava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 25. kolo
FBC TIGERS PORUBA
3
:
1
FBC ORCA KRNOV
FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 26. března 2022, 13:00, SH TJ Ostrava
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 25. kolo
FBC ORCA KRNOV
3
:
10
FBC Vikings Kopřivnice
duben 2022
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 30. dubna 2022, 9:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 30. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4
:
0
FBC ORCA KRNOV
TJ Slovan Havířov - Bílí
Sobota 30. dubna 2022, 10:30, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 30. kolo
TJ Slovan Havířov - Bílí
6
:
0
FBC ORCA KRNOV
FBC Wafarex Český Těšín
Sobota 30. dubna 2022, 12:00, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 30. kolo
FBC ORCA KRNOV
3
:
2
FBC Wafarex Český Těšín
FbK Horní Suchá
Sobota 30. dubna 2022, 13:30, SH ZŠ Krnov
MS LIGA PŘÍPRAVEK, 30. kolo
FBC ORCA KRNOV
5
:
5
FbK Horní Suchá