Muži

září 2022

FBK Spartak Hluk
Pátek 9. září 2022, 19:30, SH Spartak Hluk
Divize E, 1. kolo
FBK Spartak Hluk
13:9
FBC ORCA KRNOV
Fbc Šternberk
Sobota 24. září 2022, 18:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Divize E, 3. kolo
Fbc Šternberk
9:8
po prodl.
FBC ORCA KRNOV

říjen 2022

Zlín Lions
Neděle 2. října 2022, 16:00, SH SPŠ Zlín
Divize E, 4. kolo
Zlín Lions
7:4
FBC ORCA KRNOV
FBC Intevo Třinec
Neděle 9. října 2022, 15:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 5. kolo
FBC ORCA KRNOV
4:9
FBC Intevo Třinec
FbK Horní Suchá
Neděle 16. října 2022, 17:00, SH Horní Suchá
Divize E, 6. kolo
FbK Horní Suchá
9:4
FBC ORCA KRNOV
1. FBK Eagles Orlová
Sobota 22. října 2022, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 7. kolo
FBC ORCA KRNOV
4:6
1. FBK Eagles Orlová
FBC SLOVÁCKO
Neděle 30. října 2022, 17:00, SH Slovácká Uherské Hradiště
Divize E, 8. kolo
FBC SLOVÁCKO
7:4
FBC ORCA KRNOV

listopad 2022

FBS Olomouc
Sobota 5. listopadu 2022, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 9. kolo
FBC ORCA KRNOV
5:10
FBS Olomouc
FBC ZŠ Uničov
Sobota 12. listopadu 2022, 15:30, SH Gymnázium Uničov
Divize E, 10. kolo
FBC ZŠ Uničov
15:9
FBC ORCA KRNOV
PASKOV SAURIANS
Sobota 19. listopadu 2022, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 11. kolo
FBC ORCA KRNOV
5:6
PASKOV SAURIANS
Florbal Vsetín
Neděle 27. listopadu 2022, 17:30, SH Na Lapači Vsetín
Divize E, 12. kolo
Florbal Vsetín
10:7
FBC ORCA KRNOV

prosinec 2022

Fbc Šternberk
Sobota 3. prosince 2022, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 13. kolo
FBC ORCA KRNOV
9:6
Fbc Šternberk

leden 2023

FbK Horní Suchá
Sobota 7. ledna 2023, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 16. kolo
FBC ORCA KRNOV
3:11
FbK Horní Suchá
FBC Intevo Třinec
Čtvrtek 12. ledna 2023, 19:00, SH Stars Třinec
Divize E, 15. kolo
FBC Intevo Třinec
9:7
FBC ORCA KRNOV
1. FBK Eagles Orlová
Neděle 15. ledna 2023, 18:00, SH Gymnázium Orlová
Divize E, 17. kolo
1. FBK Eagles Orlová
5:4
FBC ORCA KRNOV
FBC SLOVÁCKO
Sobota 21. ledna 2023, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 18. kolo
FBC ORCA KRNOV
11:7
FBC SLOVÁCKO
FBS Olomouc
Neděle 29. ledna 2023, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize E, 19. kolo
FBS Olomouc
11:7
FBC ORCA KRNOV

únor 2023

Zlín Lions
Pátek 3. února 2023, 19:30, SH ZŠ Krnov
Divize E, 14. kolo
FBC ORCA KRNOV
3.2.
Zlín Lions
FBC ZŠ Uničov
Sobota 4. února 2023, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize E, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
4.2.
FBC ZŠ Uničov
Florbal Vsetín
Pátek 10. února 2023, 19:30, SH ZŠ Krnov
Divize E, 2. kolo
FBC ORCA KRNOV
10.2.
Florbal Vsetín
PASKOV SAURIANS
Neděle 12. února 2023, 16:00, SH Paskov
Divize E, 21. kolo
PASKOV SAURIANS
12.2.
FBC ORCA KRNOV
FBK Spartak Hluk
Pátek 17. února 2023, 19:30, SH ZŠ Krnov
Divize E, 22. kolo
FBC ORCA KRNOV
17.2.
FBK Spartak Hluk