Program zápasů (od 4. 3. 2024 do 10. 3. 2024)

FBC ORCA KRNOVFbc Šternberk doma
neděle 10. 3. Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo TJ Slavia Malé Hoštice
10:30
  • neděle 10. března 2024 od 10:30
  • TJ Slavia Malé Hoštice
  • Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo
FBC Vikings Kopřivnice BFBC ORCA KRNOV venku
neděle 10. 3. Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo TJ Slavia Malé Hoštice
15:00
  • neděle 10. března 2024 od 15:00
  • TJ Slavia Malé Hoštice
  • Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo

Starší žáci

detail družstva
1. SC BOHUMÍN 98FBC ORCA KRNOV
neděle 10. 3. Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo SH ZŠ Čeladná
12:30
  • neděle 10. března 2024 od 12:30
  • SH ZŠ Čeladná
  • Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo
PASKOV SAURIANSFBC ORCA KRNOV
neděle 10. 3. Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo SH ZŠ Čeladná
14:50
  • neděle 10. března 2024 od 14:50
  • SH ZŠ Čeladná
  • Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo

Starší žáci - Bruntál

detail družstva
FBC Spartak BílovecFBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL
sobota 9. 3. Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo SH Vítkovická střední Ostrava
10:10
  • sobota 9. března 2024 od 10:10
  • SH Vítkovická střední Ostrava
  • Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo
SK DomaslaviceFBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL
sobota 9. 3. Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo SH Vítkovická střední Ostrava
12:30
  • sobota 9. března 2024 od 12:30
  • SH Vítkovická střední Ostrava
  • Moravskoslezský přebor starších žáků, 8. kolo

Elévové

detail družstva
FBC ORCA KRNOV 1.MVIL Ostrava
sobota 9. 3. Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo SH ZŠ Kobeřice
10:00
  • sobota 9. března 2024 od 10:00
  • SH ZŠ Kobeřice
  • Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo
FbK Horní SucháFBC ORCA KRNOV
sobota 9. 3. Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo SH ZŠ Kobeřice
11:00
  • sobota 9. března 2024 od 11:00
  • SH ZŠ Kobeřice
  • Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ORCA KRNOV
sobota 9. 3. Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo SH ZŠ Kobeřice
12:00
  • sobota 9. března 2024 od 12:00
  • SH ZŠ Kobeřice
  • Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo
FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
sobota 9. 3. Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo SH ZŠ Kobeřice
13:00
  • sobota 9. března 2024 od 13:00
  • SH ZŠ Kobeřice
  • Moravskoslezská liga elévů, 32. kolo
test banner 2 - 2
Rozhodčí

Orca na sociálních sítích

Všechny příspěvky

Starší články

Zobrazit vše

Partneři klubu

Hlavní partneři

Partneři