Trenérské soustředění - naši trenéři se tradičně před novou sezónou pojedou na trenérské soustředění, kde proběhne vyhodnocení aktuální sezóny a nastaví se cíle na sezónu nadcházející. Dále se nastaví tréninkové jednotky a probere klubová koncepce. Trenérské soustředění proběhne 24.-26. května.

Začátek nové sezóny - hned 1. června proběhne posun ročníků tak, aby byl aktuální k sezóně 2024/2025.

Ukončení sezóny
 - dne 8. června proběhne ukončení sezóny, na které budou pozvání všichni hráči, trenéři, pořadatelé, fanoušci, kamarádi, rodiče, atd. a doufáme, že si spolu užijeme pěkné odpoledne a společně ukončíme sezónu 2023/2024.

ORCA SUMMER CUP
 - letní trojkový florbalový turnaj proběhne stejně jako minulý rok na zimním stadióně. Turnaj se bude konat 15.-16. června. Kategorie budou muži, ženy, starší žáci, elévové a mladší žákyně.

Všesportovní příměstský tábor
 - narozdíl oproti minulým let, bude letos příměstský tábor pouze jeden. Bude to v termínu 8.-12. července. Důvodem je, že tábor v srpnovém termínu nahradíme společným soustředěním mimo Krnov.

Slovak floorball cup
 - 8.-11. srpna mají muži v plánu vyrazit na florbalový turnaj do Bratislavy. Turnaj bude sloužit jako příprava do nové sezóny, kde budou mít muži zase vyšší cíle.

Soustředění - po delší odmlce bychom rádi vyrazili na celoklubové soustředění. Místo je v jednání, ale aktuálně se ho snažíme umístit do Jeseníku.
Termín je 29. srpna - 1. září.

Tréninky přes letní prázdniny
 - jak je našim zvykem, v červenci trénovat nebudeme. V srpnu již však v prázdninovém módu ano. O prvních tréninzích v srpnu se dozvíte do konce sezóny v členské sekci. Každá kategorie si může začátek nastavit jinak

Další turnaje - je dost pravděpodobné, že se naše týmy objeví i na dalších letních turnajích. Toto je však v plné režii hlavních trenérů. Pokud potřebujete léto plánovat, spojte se nejlépe přímo s trenérem dané kategorie. Informace o případném turnaji však dostanete prostřednictvím členské sekce.