Ženy

září 2023

FBC Spartak Bílovec
Neděle 17. září 2023, 13:20, TJ Slavia Malé Hoštice
2. liga žen - skupina 7, 2. kolo
FBC Spartak Bílovec
1:1
FBC ORCA KRNOV
FBC Přerov
Neděle 17. září 2023, 15:40, TJ Slavia Malé Hoštice
2. liga žen - skupina 7, 2. kolo
FBC ORCA KRNOV
4:3
FBC Přerov

říjen 2023

KTG Bruises Opava
Sobota 7. října 2023, 10:40, ČPP Aréna Ostrava
2. liga žen - skupina 7, 3. kolo
FBC ORCA KRNOV
6:4
KTG Bruises Opava
1. SC TEMPISH Vítkovice B
Sobota 7. října 2023, 13:00, ČPP Aréna Ostrava
2. liga žen - skupina 7, 3. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice B
2:3
FBC ORCA KRNOV
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
Sobota 28. října 2023, 9:10, SH ZŠ Komenského Bílovec
2. liga žen - skupina 7, 6. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
5:2
FBC ORCA KRNOV
Asper Šumperk
Sobota 28. října 2023, 13:50, SH ZŠ Komenského Bílovec
2. liga žen - skupina 7, 6. kolo
FBC ORCA KRNOV
4:5
Asper Šumperk

listopad 2023

FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 26. listopadu 2023, 11:30, MSH Havířov
2. liga žen - skupina 7, 8. kolo
FBC ORCA KRNOV
3:3
FBC Vikings Kopřivnice
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Neděle 26. listopadu 2023, 13:50, MSH Havířov
2. liga žen - skupina 7, 8. kolo
S.K. P.E.M.A. OPAVA
4:3
FBC ORCA KRNOV

prosinec 2023

FBC Intevo Třinec B FM
Sobota 9. prosince 2023, 14:50, SH ZŠ Mařádkova Opava
2. liga žen - skupina 7, 10. kolo
FBC Intevo Třinec B FM
4:2
FBC ORCA KRNOV

leden 2024

Torpedo Havířov
Neděle 21. ledna 2024, 13:30, SH ZŠ Krnov
2. liga žen - skupina 7, 11. kolo
Torpedo Havířov
2:11
FBC ORCA KRNOV
FBC Hranice
Neděle 21. ledna 2024, 15:50, SH ZŠ Krnov
2. liga žen - skupina 7, 11. kolo
FBC Hranice
3:2
FBC ORCA KRNOV

únor 2024

FBS Olomouc B
Sobota 3. února 2024, 13:50, SC Dubina Ostrava
2. liga žen - skupina 7, 13. kolo
FBS Olomouc B
4:6
FBC ORCA KRNOV

březen 2024

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
Sobota 2. března 2024, 10:00, SH ZŠ Krnov
2. liga žen - skupina 7, 15. kolo
FBC ORCA KRNOV
4:6
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
FBC Hranice
Sobota 2. března 2024, 15:50, SH ZŠ Krnov
2. liga žen - skupina 7, 15. kolo
FBC ORCA KRNOV
5:6
FBC Hranice
FBC Spartak Bílovec
Neděle 24. března 2024, 12:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga žen - skupina 7, 17. kolo
FBC ORCA KRNOV
24.3.
FBC Spartak Bílovec
1. SC TEMPISH Vítkovice B
Neděle 24. března 2024, 14:50, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga žen - skupina 7, 17. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice B
24.3.
FBC ORCA KRNOV

duben 2024

FBC Intevo Třinec B FM
Sobota 6. dubna 2024
2. liga žen - skupina 7, 19. kolo
FBC Intevo Třinec B FM
6.4.
FBC ORCA KRNOV
FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 6. dubna 2024
2. liga žen - skupina 7, 19. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
6.4.
FBC ORCA KRNOV