Muži

září 2023

FBC ZŠ Uničov
Sobota 16. září 2023, 10:30, SH ZŠ Krnov
Regionální liga mužů - skupina 7, 2. kolo
FBC ZŠ Uničov
8:9
FBC ORCA KRNOV
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 16. září 2023, 15:00, SH ZŠ Krnov
Regionální liga mužů - skupina 7, 2. kolo
FBC ORCA KRNOV
8:1
FBC Playmakers Prostějov

říjen 2023

FBC Vikings Kopřivnice B
Neděle 8. října 2023, 9:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Regionální liga mužů - skupina 7, 4. kolo
FBC ORCA KRNOV
7:4
FBC Vikings Kopřivnice B
1. SFK Flashing Stars Havířov
Sobota 21. října 2023, 17:00, SH ZŠ Krnov
Regionální liga mužů - skupina 7, 4. kolo
1. SFK Flashing Stars Havířov
5:1
FBC ORCA KRNOV
TJ Slovan Havířov B
Neděle 29. října 2023, 15:30, SC Smilovice
Regionální liga mužů - skupina 7, 5. kolo
TJ Slovan Havířov B
4:4
FBC ORCA KRNOV
FBC Letka B Toman Finance Group
Neděle 29. října 2023, 18:30, SC Smilovice
Regionální liga mužů - skupina 7, 5. kolo
FBC ORCA KRNOV
6:8
FBC Letka B Toman Finance Group

listopad 2023

FBC ZŠ Uničov
Neděle 19. listopadu 2023, 15:30, SH RG a ZŠ Prostějov
Regionální liga mužů - skupina 7, 8. kolo
FBC ORCA KRNOV
7:4
FBC ZŠ Uničov
FBK Jeseník
Neděle 19. listopadu 2023, 18:30, SH RG a ZŠ Prostějov
Regionální liga mužů - skupina 7, 8. kolo
FBK Jeseník
2:7
FBC ORCA KRNOV

prosinec 2023

Fbc Šternberk
Neděle 3. prosince 2023, 10:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Regionální liga mužů - skupina 7, 10. kolo
Fbc Šternberk
5:6
FBC ORCA KRNOV

leden 2024

TJ Slovan Havířov B
Neděle 14. ledna 2024, 13:30, SC Smilovice
Regionální liga mužů - skupina 7, 12. kolo
FBC ORCA KRNOV
5:5
TJ Slovan Havířov B
SK K2 Prostějov
Neděle 14. ledna 2024, 16:30, SC Smilovice
Regionální liga mužů - skupina 7, 12. kolo
SK K2 Prostějov
5:5
FBC ORCA KRNOV
FBC Letka B Toman Finance Group
Pátek 19. ledna 2024, 19:30, SH ZŠ Krnov
Regionální liga mužů - skupina 7, 10. kolo
FBC Letka B Toman Finance Group
4:6
FBC ORCA KRNOV

únor 2024

SK Domaslavice
Sobota 3. února 2024, 10:30, SH ZŠ Krnov
Regionální liga mužů - skupina 7, 14. kolo
FBC ORCA KRNOV
6:6
SK Domaslavice
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 3. února 2024, 15:00, SH ZŠ Krnov
Regionální liga mužů - skupina 7, 14. kolo
FBC Playmakers Prostějov
3:11
FBC ORCA KRNOV

březen 2024

Fbc Šternberk
Neděle 10. března 2024, 10:30, TJ Slavia Malé Hoštice
Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo
FBC ORCA KRNOV
10.3.
Fbc Šternberk
FBC Vikings Kopřivnice B
Neděle 10. března 2024, 15:00, TJ Slavia Malé Hoštice
Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo
FBC Vikings Kopřivnice B
10.3.
FBC ORCA KRNOV

duben 2024

SK Domaslavice
Sobota 6. dubna 2024, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Regionální liga mužů - skupina 7, 20. kolo
SK Domaslavice
6.4.
FBC ORCA KRNOV
SK K2 Prostějov
Sobota 6. dubna 2024, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Regionální liga mužů - skupina 7, 20. kolo
FBC ORCA KRNOV
6.4.
SK K2 Prostějov
FBK Jeseník
Neděle 28. dubna 2024, SH Gymnázium Uničov
Regionální liga mužů - skupina 7, 22. kolo
FBC ORCA KRNOV
28.4.
FBK Jeseník
1. SFK Flashing Stars Havířov
Neděle 28. dubna 2024, SH Gymnázium Uničov
Regionální liga mužů - skupina 7, 22. kolo
FBC ORCA KRNOV
28.4.
1. SFK Flashing Stars Havířov